€ 1860 euro/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy 2018 przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2018 02:38

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2018 dla Polaków przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Ogłoszenie z fabryki w Köln bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1846 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolowanie jakości ciasteczek i pakowanie ich do pudełek plastikowych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pilnego zatrudnienia w Niemczech
  • zwinność, sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii lub na produkcji spożywczej
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące
  • wdrożenie w obowiązki
  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec dla osób niemobilnych
  • rzetelnego pracodawcę

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pakow/a3/08/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 9195b673d4940ae8

4 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy 2018 przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Köln”

  1. Sebastian20 N na 7 sierpnia 2018 @ 15:25

    Jestem zainteresowany Prosze o kontakt 607386665

  2. Bartek1111 na 1 września 2018 @ 11:23

    Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt +48 666 625 575

  3. Monikapolak na 29 marca 2019 @ 12:29

    Jestem zaintetesowana razem z partnerem pracą w firmie.prosze o kontakt pozdrawiam. +48 667496130.

  4. WITAM WAS KTOS SIE JUSZ DO . WAS ODEZWAL Z TEJ STRONY??