€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy pakowanie dla kobiet bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 marca 2014 22:05

Zatrudnimy od zaraz kobiety do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu owoców. Oferta z Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie dla kobiet w wieku pomiędzy 20 a 30 rokiem życia.

Stanowisko: pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i pakowanie owoców po wcześniejszym ich przesortowaniu.

Wymagania:
- spostrzegawczość
- szybkość i dokładność w wykonywaniu zadań
- możliwy wyjazd za granicę od zaraz
- praca dla kobiet pomiędzy 20 a 30 rokiem życia
- dobra sprawność manualna

Oferujemy:
- umowę na niemieckich warunkach
- dobrą płacę
- pracę już od zaraz
- możliwość dłuższej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: ipab@wp.pl

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-dla-kobiet-przy-pakowaniu-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 671531c5682149c0

4 Odpowiedzi na “Od zaraz praca Niemcy pakowanie dla kobiet bez znajomości języka Kolonia”

  1. Aleksandra24 na 10 marca 2014 @ 19:46

    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy i gotowa do podjęcia jej od zaraz. Mój nr telefonu to 663771861 Aleksandra.

  2. juleczka-1992 na 11 marca 2014 @ 11:52

    witam jestem zainteresowana ofertą pracy, mam 22 lata, język angielski i niemiecki zam w stopniu podstawowym, kontakt tel 697704307, email juleczka-1992@o2.pl

  3. migotka23 na 21 marca 2014 @ 14:22

    Witam Serdecznie
    Jestem pracowitą i młodą uczciwą osobą i komunikatywną osobą,
    Lubie pracować zespole
    Ale sprawdzam się także w pracy indwidualnie.
    Mam doświadczenie przy zbiorach owoców i ważenie ,produkcja.etykietowanie,ważenie..
    /Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jestem dokłada i,szybca wykonaniu pracy i wyczymała ,sprawnością fizyczną i gotowa do intersywnej pracy i chetna podjąć pracę od ZARAZ ..proszę o kontakt
    tel +31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com

  4. Monika9302 na 10 kwietnia 2014 @ 13:39

    Witam jestem zainteresowana oferta monis870@interia.pl