€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu na magazynie Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fryburg Bryzgowijski
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 marca 2014 22:39

Magazyn z Freiburga poszukuje pracowników w charakterze pakowaczy. Niemcy praca od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz-ka

Miejsce pracy: Fryburg Bryzgowijski

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Zbieranie zamówień wg zamówień złożonych przez klientów.
  • Zdejmowanie towarów z półek magazynowych
  • pakowanie towarów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • podstawowa znajomość języka
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja,
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • zapewniony pakiet socjalny
  • zamieszkanie
  • dobre zarobki

Aplikacja:

  • Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz zdjęcie całej sylwetki na jednolitym tle na adres: niemcy@euro-labora.com z dopiskiem PAK/DE

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-218ie8/

ID ogłoszenia: 8105329d06c1d8e6

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu na magazynie Freiburg”

  1. migotka23 na 21 marca 2014 @ 22:31

    Witam Serdecznie
    Jesteśmy pracowitą i młodą uczciwą parą i komunikatywnymi osobami,
    Lubimy pracować zespołowo
    Ale sprawdzamy się także w pracy indwidualnie.
    Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców i sottowanie i produkcji i ważenie na terenie Holandi
    Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jesteśmy dokładni,szybcy wykonaniu pracy i wyczymali ,sprawnością fizyczną i gotowi do intersywnej pracy i chetni podjąć pracę od ZARAZ
    Prosimy o kontakt bo zależy nam na pracy Pilnie
    tel.angelika+31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com
    tel Tomek+31617752138
    red,hurd19@gmail.com