€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy przy remontach na budowie dróg, autostrad robotnik drogowy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:42

Dam pracę w Niemczech na budowie dróg, chodników i przy remontach nawierzchni dla robotnika drogowego. Oferta dostępna od zaraz w firmie budowlanej dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Robotnik drogowy

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca przy budowie dróg, chodników, ulic a także zajmowanie się montażem zabezpieczeń w postaci słupków, malowanie pasów.
  • Do zadań należeć będzie renowacja nawierzchni.
  • Praca wykonywana będzie z użyciem maszyn.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną rozmowę
  • doświadczenie w pracy przy budowie i remontowaniu dróg
  • posiadanie prawa jazdy kat. B – koniecznie, dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. CE

O aplikację prosimy wyłącznie te osoby które mogą podjąć pracę od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zapewnione zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • pracodawca zapewnia lokum lub pomaga w znalezieniu odpowiedniego
  • zatrudnienie zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • odprowadzanie składek oraz opłacone ubezpieczenie
  • wsparcie polskiego brygadzisty
  • pomoc w codziennych problematycznych sytuacjach

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki i mogące pilnie podjąć pracę zapraszamy do kontaktu mailowego.
CV należy przesłać na adres:

  • aw@holbern.pl z dopiskiem: PD/01/2015

Ewentualnie można kontaktować się telefonicznie: 664 117 908

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-praca-przy-budowie-drog-i-ulic-remontach-nawierzchni/

ID ogłoszenia: 65054be4a7f6a338