€ 9 euro /h

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 23:47

Firma sprzątająca z Hamburga szuka fizycznych pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu dla kobiet i mężczyzn posiadających prawo jazdy kat.B.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 9 euro brutto dla osób bez znajomości języka niemieckiego, osoby z dobrą znajomością otrzymują wynagrodzenie w wysokości 11 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Praca polegać będzie na sprzątaniu powierzchni różnego typu, może to być biuro, dom prywatny, mieszkanie, magazyn, lub po remoncie.
  • Do zadań pracowników może należeć również pranie dywanów odkurzaczem – po szkoleniu
  • Praca wymaga posiadania prawa jazdy- pracownik musi sam dojechać do klienta.

Oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia w pracy przy sprzątaniu- popartego referencjami od poprzednich pracodawców.
  • chęć do podjęcia pracy fizycznej
  • stan zdrowia dobry
  • posiadanie aktywnego prawa jazdy
  • możliwość pracy szczególnie przed świętami Bożonarodzeniowymi

Oferta:

  • umowa z Niemieckim pracodawcą na okres 2 miesięcy
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy na stałe
  • zapewniamy niezbędne środki czystości a także samochód służący do dojazdów w miejsca pracy
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ze względu na to iż zwykle pracuje się w parach, jednak znajomość będzie dużym atutem
  • oferujemy wsparcie przy znalezieniu taniego lokum w Hamburgu

Aplikacja:
Osoby zdecydowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
adam.glowala@mailplus.pl
źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/sprzatanie-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-hamburg-km/

ID ogłoszenia: 955528df8d4600fc