€ 12-14 /h

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu biur we Frankfurcie z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2023 00:27

Z podstawową znajomością języka we Frankfurcie nad Menem od zaraz legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie 2023 dla sprzątaczek lub sprzątaczy również bez doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy samodzielnym sprzątaniu powierzchni biurowych
  • regularne zadania mające na celu utrzymywanie czystości

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, wysoka motywacja
  • aktualne zaświadczeni o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienność, solidność
  • wysoka kultura osobista
  • pracowitość
  • energiczność

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • pracę w pełnym wymiarze – 40 godzin w tygodniu
  • zatrudnienie na podstawie umowy z ubezpieczeniem
  • odprowadzanie składek
  • sumienne szkolenie w pierwszym dniu
  • dobrą kooperację z przełożonym

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur, start od zaraz, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-we-frankfurcie-nad-menem/

ID ogłoszenia: 28063e4156793285