€ od 15/h

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu domów i mieszkań dla sprzątaczki Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 lutego 2022 02:23

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Kolonii dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Pracodawca pomaga w znalezieniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 15 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem oraz utrzymywaniem czystości w domach i mieszkaniach klientów prywatnych

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własny samochód na wyjazd
  • dostępność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • zdolność do utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracodawca pomaga w szukaniu kwatery do wynajęcia w Niemczech
  • pracownik otrzyma dopłatę za użytkowanie prywatnego auta do dojazdów służbowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższa ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-sprzataczek-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-mieszkan-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 21161fab998c708e