€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy sprzątanie pokoi hotelowych, sklepów Niebüll dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niebüll
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2015 03:10

Firma usługowo czyszcząca z Niebüll zatrudni Polaków przy sprzątaniu hoteli, pokoi, SPA, apartamentów, sklepów. Ogłoszenie pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Niebüll, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Kompleksowe sprzątanie powierzonych powierzchni. Zlecenia mogą dotyczyć sprzątania apartamentów, hoteli – zarówno restauracji hotelowych jak i korytarzy i pokoi, salonów SPA, kuchni itp.

Oczekiwania:

  • dokładność, obowiązkowość
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkość, determinacja, samodzielność
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu pożądane
  • punktualność, odpowiedzialność
  • sumienność
  • elastyczność godzinowa i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 12 miesięcy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania w niskiej cenie
  • pracę w częściowo polskim zespole
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na poniżej podany adres. Prosimy umieścić w wiadomości CV oraz kilka słów na swój temat.

Kontakt: metinatalay@t-online.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-244k3n/

ID ogłoszenia: 53255b4efbf4af9c