€ 9€/h

Od zaraz praca Niemcy w gastronomii jako pomoc kuchenna, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:10

Propozycja pracy w Niemczech w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji z Berlina. Zatrudnienie od zaraz przy wsparciu zadań na kuchni.

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Pomoc kuchenna (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Zadania na stanowisku:
•przyjmowanie zamówień
•przygotowanie potraw
•pomoc w przygotowaniu(krojenie warzyw, przygotowanie sosów i past)
•praca w branży spożywczej z zasadami BHP

Wymagania:
•dobra znajomość języka niemieckiego
•posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
(pomagamy w wyrobieniu)
•motywacja i chęć do pracy
•umiejętność miłej obsługi klienta
•umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
•zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
•wynagrodzenie 9€ brutto/h
•pomoc w organizacji zakwaterowania
•wsparcie polskiego konsultanta i Działu Welcome

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@meyer-fachowcy.pl wpisując w tytule PK/11/2017

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 3695a5c701f28d8b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.