€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy w rolnictwie – pracownik obsługi silosów, Behrensdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Behrensdorf Land Schleswwig - Holstein
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 02:52

Firma z branży rolnictwa działająca na terenie Behrensdorf  poszukuje pracowników obsługi silosów do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz.

Zakres obowiązków:
* nadzorowanie procesu suszenia ziarna, poprzez kontrolę temperatury i późniejszy nadzór nad automatyczną kontrolą procesu,
* kontrola poszczególnych komór silosu,
* kontrola wilgotności ziarna,
* umiejętność szybkiego reagowania na powstały problem,
* wysyłanie do instytutu próbek, w celu sprawdzenia zdolności do kiełkowania,
* umiejętność oczyszczania ziarna,
* kontrola czystości przyczep,
* przygotowanie i zabezpieczenie ziarna w dużych workach, transportowych przed szkodnikami,
* nadzór nad załadunkiem, odbiorem, wysyłką – sprzedaż,
* inne prace w gospodarstwie,

Wymagania:
* dobra znajomość języka niemieckiego,
* umiejętność pracy w zespole,
* komunikatywność

Praca przez cały rok.

smartkonskie@onet.pl

ID ogłoszenia: 9595ef16e7af3b9c

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez smartkonskie@onet.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez smartkonskie@onet.pl »