€ 1920 brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech 2018 bez języka na magazynie z RTV Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 03:51

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV na stanowisku komisjonera. Od zaraz zatrudnienie w Düsseldorf bez języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie ze sprzętem RTV

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1920 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz, rozpoczęcie już od pierwszej połowy marca 2018

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowocześnie wyposażonym magazynie hurtowni sprzętu RTV
  • obowiązkiem będzie zbieranie towarów pod zamówienia składane drogą elektroniczną

Oczekiwania:

  • sumienność, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • umowę na pół roku
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających obowiązki możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie za 150 euro 2 osobowy pokój lub jednoosobowy za 250 euro
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • dofinansowanie do obiadów
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn RTV/03/2018″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 9605a9c547485490

3 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech 2018 bez języka na magazynie z RTV Düsseldorf”

  1. Nikita160116 na 5 marca 2018 @ 11:31

    Witam serdecznie.
    Jestem zaintetesowana ofertą pracy.
    Mój nr tel.884074194

  2. Prosze o kontakt sczerwiec20@gmail.com

  3. kamilo95 na 8 marca 2018 @ 01:43

    Jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt kamillo9@interia.pl