€ 2200-2700/mc

Od zaraz praca w Niemczech 2020 dla par bez języka produkcja detergentów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2020 04:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech 2020 od zaraz na produkcji detergentów. Propozycja zatrudnienia dla par bez znajomości języka w fabryce z Bremen. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 2200 do 2700 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • po szkoleniu z BHP oraz obsługi maszyn pracownik zostanie przydzielony do prostych prac produkcyjnych na każdym etapie wytwarzania produktu
  • do zadań należeć będzie między innymi: dbanie o ciągłość produkcyjną, obsługa urządzeń, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • stosowanie się do wewnętrznych zasad zakładu oraz BHP
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej, legalnej umowy o pracę
  • opcja zatrudnienia także dla par i grup
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie za pokój

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-produkcja-detergentow-bremen-2020/

ID ogłoszenia: 6625e3b0bd3b3cbe

18 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech 2020 dla par bez języka produkcja detergentów Bremen”

  1. ewa.chrobot na 6 lutego 2020 @ 12:49

    Jestem zainteresowana wraz z koleżanką, możemy zacząć od zaraz prosze o kontakt
    numer tel: 721988183
    email: ewa.chrobot1@wp.pl

  2. DariaK95 na 6 lutego 2020 @ 13:33

    Wysyłałam wiadomość mailową, proszę o kontakt tel. 792995737.

  3. ArekiSylwia na 6 lutego 2020 @ 15:57

    Witam. Jesteśmy parą która niedawno wróciła z Niemiec. Posiadamy własny transport, karty AOK i możemy wyjeżdżać od zaraz. Zostawiamy nr tel. 537900576

  4. tyska199488@gmail.com na 6 lutego 2020 @ 17:35

    Jesteśmy zainteresowani praco z chłopakiem tu zostawiam nr 504502180

  5. Jurek 52 na 6 lutego 2020 @ 18:11

    jestem zainteresowany pracą wraz z żoną – proszę o kontakt – tel. 608484961

  6. Marta955 na 6 lutego 2020 @ 20:12

    Jestem zainteresowana ofertą wraz z chłopakiem proszę o więcej informacji pod numerem 534544845.

  7. KATARZYNA CHOJNACKA na 7 lutego 2020 @ 10:42

    Dzień dobry,
    Para zainteresowana podjęciem tej pracy.
    Proszę o kontakt tel. +48513641500
    Pozdrawiam

  8. KATARZYNA CHOJNACKA na 7 lutego 2020 @ 11:03

    Proszę o kontakt w sprawie pracy
    Nr tel 662105797
    Zainteresowane dwie osoby.
    Pozdrawiam

  9. Kacper Gwiazda na 7 lutego 2020 @ 18:50

    Proszę o kontakt w sprawie pracy 513-400-752

  10. Magdalena Kwiatkowska na 8 lutego 2020 @ 20:04

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana pracą wraz z mężem… Proszę o kontakt . Nr tel : 665020569 .

  11. Patrycja2 na 9 lutego 2020 @ 14:39

    Dzień dobry. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani!
    Proszę o kontakt tel. +420724385338
    Dziekuje milego dnia 🙂

  12. Ela19930211 na 17 lutego 2020 @ 11:31

    Witam para zainteresowana pracę. Gotowi do wyjazdu i do pracy od zaraz. Numer kontaktowy 507230324

  13. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY NR 518 238 433 CZEKAM

  14. Cichowski na 23 lutego 2020 @ 09:20

    Dzień dobry . Para zainteresowana pracą od zaraz. Z doświadczeniem w pracy na produkcji. Tel +31 619 172 595 e-mail: zybi13@wp.pl

  15. Chcielibyśmy się skontaktować na temat tej pracy, moja koleżanka i ja mieszkamy w Diepholz.
    Mój mail etprafa@gmail.com
    Z góry serdecznie dziękuje.

  16. Natalia_97 na 25 lutego 2020 @ 11:52

    Jestem zainteresowana, proszę o kontakt 536 215 123

  17. Para zainteresowana, Chęć podjęcia pracy od zaraz, proszę o kontakt 508694023, lub arekkucharczyk951@interia.pl

  18. TheBanach na 26 lutego 2020 @ 21:19

    Chętnie wraz dziewczyna,podejmiemy się na sezon wakacyjny jeśli to możliwe 519 401 414