€ 1200 netto + mieszkanie, wyżywienie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka blisko granicy pomoc kuchenna Görlitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Görlitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do marca 2018
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2017 04:41

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech do marca 2018 na terenie Görlitz jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w gastronomii bez języka niemieckiego blisko granicy z Polską w Zgorzelcu.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Zarobki: 1200 euro miesięcznie na rękę

Liczba miejsc: 1

Start: od zaraz

Umowa: do marca 2018

Zadania:

Praca w zajeździe niedaleko miasta Görlitz przy granicy z Polskim Zgorzelcem. Obowiązkiem pracownika będzie pomoc na kuchni w przygotowaniu potraw, zmywanie naczyń oraz pomoc przy wydawaniu śniadań.

Wymagania:

– książeczka senepidu do wglądu

– motywacja do pracy

– mile widziane doświadczenie na kuchni

– znajomość j. niemieckiego wyłącznie dla własnej wygody (nie jest wymagana)

Oferujemy:

– praca bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego

– zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione na miejscu

– możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu

– pomoc we wszystkich formalnościach

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pomoc kuchenna, Görlitz” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 656597936c061c05

3 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka blisko granicy pomoc kuchenna Görlitz”

  1. irenapraca na 28 lipca 2017 @ 15:01

    Dzień dobry. Szukam pracy od września. Mam doświadczenie w pracy na kuchni. Nie mam znajomości języka niemieckiego.

  2. slawek.palinski na 2 sierpnia 2017 @ 14:57

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy w kuchni bardzo to lubję i znam się na tym.Jeżeli to możliwe mogę rozpocząć pracę od zaraz.Pozdrawjam Sławek tel.518320881.

  3. mrozo1995 na 14 lutego 2019 @ 13:23

    Witam jestem zainteresowany praca miałem prace na podobnym stanowisku proszę o kontakt 576572244