€ 11-13,50/h +diety

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla malarza na budowie Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 stycznia 2021 02:55

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie dla malarzy budowlanych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka w budownictwie przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu etc.

Stanowisko: Malarz budowlany

Liczba miejsc do obsadzenia: 25

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 11 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta od 15 do 45 euro netto za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy przygotowanie a także obrobienie wstępne elewacji zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie, szpachlowanie oraz tapetowanie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie wykształcenia kierunkowego w kierunku malarza/pracownika budowlanego
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd
  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Wymagania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • bardzo dobre zarobki
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • miejsce zamieszkania
  • wsparcie w organizacji wyjazdu
  • pomoc w przygotowaniu tłumaczeń dokumentów
  • stałą opiekę koordynatora z agencji

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/malarz-niemcy

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/310202/0/

ID ogłoszenia: 546600454ae50fde