€ 2050/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na magazynie z obuwiem w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 03:05

Od zaraz oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni z obuwiem w Lipsku. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu paczek do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Wynagrodzenie: 2050 euro brutto miesięcznie

Miasto: Lipsk, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • prace pomocnicze na magazynie
  • do zadań należeć będzie zbieranie zamówień zgodnie z listą, zabezpieczanie, kontrola, pakowanie towarów, sprawdzanie stanu magazynowego, obsługiwanie zwrotów, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość, zaangażowanie, punktualność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 300 euro miesięcznie od osoby, 500 euro miesięcznie od pary
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy niemieckiej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 08/2021”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-lipsk/

ID ogłoszenia: 5116112b3d371322