€ 12,84/h +mieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji kanapek Brema 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 06:03

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek w fabryce z Bremen. Zatrudnienie 2019 dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest dla pracowników na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Brema, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w spożywczym zakładzie produkcyjnym przy obsłudze maszyn, pilnowaniu porządku, dbaniu o wysoką jakość
  • obowiązkiem będzie również przygotowywanie składników
  • niektóre obowiązki będą wykonywane przy taśmie

Oczekiwania:

  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami
  • bezkonfliktowość
  • przyjazne nastawienie
  • badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę, początkowo na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek-wrapów/07/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-brema/

ID ogłoszenia: 4555d263949ac92e

3 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji kanapek Brema 2019”

  1. Tytantomson na 11 lipca 2019 @ 08:21

    Para chętna to wyjazdu proszę o kontakt 721 456 341

  2. Szymonkolo na 11 lipca 2019 @ 11:01

    Prosze o kontakt
    Jestem zainteresowany 791 792 029

  3. wallgaff na 22 lipca 2019 @ 07:20

    Proszę o kontakt jestem wysoce zainteresowany
    515758311
    Piotr