€ 2150 +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji kanapek Bremen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2020 04:55

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bremen przy produkcji kanapek. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2020 dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 2150 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych w fabryce kanapek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się przygotowaniem składników, składaniem kanapek, pakowaniem, obsługą urządzeń produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • uniform służbowy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • płatny urlop zgodnie z prawem
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 6705ebbd40b24d6a

16 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji kanapek Bremen 2020”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany ogloszeniem.
    Bez nalogow. Odpowiedzialny.
    Prosze o kontakt.
    guago.guago1@yahoo.com

  2. Mariola24 na 14 maja 2020 @ 15:45

    Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Pracowałam na produkcji w Polsce jako operator maszyn .mariola070@wp.pl

  3. Dumanek1 na 14 maja 2020 @ 16:20

    zainteresowane 2 osoby , tel 791394917

  4. Maciek94 na 15 maja 2020 @ 13:08

    Witam

    Jestem zainteresowany ofertą pracy jestem dyspozycyjny od zaraz
    prosze skontaktować się zemną na email mps.krk@wp.pl

    Pozdrawiam

  5. riddick74 na 16 maja 2020 @ 01:05

    Jestem zainteresowany ogłoszeniem, tel 506646982

  6. Katarzyna2012 na 16 maja 2020 @ 15:24

    Witam. Jesteśmy zainteresowani oferta . Prosimy o kontakt pod numerem tel 666 650 114

  7. Maciej199 na 17 maja 2020 @ 14:23

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jedyny mój nałóg to papieros od czasu do czasu. Przyjechałbym z dziewczyną z Sulęcina. Proszę o kontakt. nr telefonu : 883557509
    Email – rasta46@o2.pl. Pozdrawiam.

  8. Konradboron na 17 maja 2020 @ 19:24

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Proszę o kontakt konrad.boron96@onet.pl.
    Pozdrawiam.

  9. justynamik00 na 18 maja 2020 @ 14:37

    Dwie zainteresowane osoby. Proszę o kontakt justyna886369@poczta.fm. Pozdrawiam.

  10. Jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt odya94@o2.pl

  11. monikator1 na 19 maja 2020 @ 17:07

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą
    Proszę o kontakt na mail: monikator1@interia.pl

  12. Ciesiecka na 19 maja 2020 @ 17:33

    Chętna ! 575059280

  13. filips110 na 19 maja 2020 @ 21:19

    witam, prosze o kontakt
    email: filipkrawczyk99@gmail.com

  14. martyna994 na 23 maja 2020 @ 00:31

    Witam. Link do strony z formularzem zgłoszeniowym nie działa proszę o odpowiedź meilową w jaki sposób mam wysłać Państwu formularz zgłoszeniowy. Proszę o odpowiedź martynagrabowska155@gmail.com

  15. Roksanaaa3 na 25 maja 2020 @ 16:25

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy dla pary mamy własny samochód proszę o kontakt tel. 531669262. Możliwość wyjazdu od zaraz

  16. Gosiaaleksa na 27 maja 2020 @ 13:26

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy gosiaaleksa@gmail.com jestem obecnie na terenie Niemiec pozdrawiam