€ 2150-2650/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2020 03:52

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par na produkcji kremu czekoladowego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka niemieckiego.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2020 (ewentualnie później w zależności od sytuacji)

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych w fabryce kremu czekoladowo-nugatowego na linii produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad BHP
  • obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie, dbanie o wysoką jakość oraz inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja i pełne zaangażowanie
  • stosowanie się do zasad BHP
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w mieszkaniach wynajętych przez pracodawcę – koszt to 150 euro miesięcznie od osoby albo 250 euro miesięcznie od pary
  • system trójzmianowy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta przez cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 04/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8675e775b1b3d3de

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji kremu czekoladowego Köln”

  1. Witam zainteresowana z kolezanka
    Prosze o tel.512 644 610
    Pozdrawiam

  2. marek19710307 na 23 marca 2020 @ 21:01

    prosze o tel-978798113563

  3. Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą oto mój numer telefonu +4915237710015,

  4. Jestem gotowy do podjęcia pracy pozdrawiam mój telefon 507 858 036

  5. 48+ 507 858 036 jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz, wyjazd własnym autem

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.