€ 2200-2450 brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 03:12

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par przy pakowaniu przekąsek. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • łatwa i powtarzalna praca przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie solonych przekąsek
  • do zadań należy równocześnie dbanie o ciągłość i wysoką jakość

Wymagania:

  • dostępność
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • solidność
  • gotowość do przejścia płatnego badania w niemieckim sanepidzie (koszt to ok. 25 euro)

Oferujemy:

  • dla chętnych opcja pobierania zaliczek
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia socjalne i pomoc w ich uzyskaniu
  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, kadrowych, organizacyjnych
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 12/Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.com

ID ogłoszenia: 9485fdf60a53114c