€ 1650 brutto/mc + mieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka Düsseldorf przy pakowaniu galanterii skórzanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:43

Propozycja zatrudnienia w Düsseldorfie od zaraz przy pakowaniu galanterii skórzanej dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech dla 3 Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz
Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zatrudniony w dużym przedsiębiorstwie słynącym z ekskluzywnych wyrobów skórzanych – różnego rodzaju portfeli, pasków, torebek, teczek itp.
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości każdego produktu i pakowanie zgodnie z wytycznymi (w chusteczkę, saszetkę materiałową lub pudełko)

Wymagania:

  • szybkość, zwinność
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • spostrzegawczość, dokładność

Zapewniamy:

  • opieka polskiego rezydenta przez cały okres zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pobierania zaliczek
  • przeszkolenie
  • atrakcyjne rabaty na wyroby skórzane
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej z możliwością przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysłania wiadomości e-mail, zatytułowanej: „pakowanie-galanterii skórzanej/06/17″ na poniżej podany adres kontaktowy:
Leiharbeiter2017@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 263594996178b913

4 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka Düsseldorf przy pakowaniu galanterii skórzanej”

  1. Witam, jesteśmy z dziewczyną zainteresowani ofertą proszę o kontakt 573097062

  2. Justynaweg na 22 czerwca 2017 @ 14:25

    Jestem zainteresowana oferta mieszkam w Dusseldorfie Mój niemiecki numer tel.
    152 194 407 07

  3. Dzień dobry, jestem zainteresowana, mogę zacząć już 26.06. tel 724737281.

  4. Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani pańską ofertą. Prosimy pisać na e-mail wigusniedzwiedziadel@wp.pl.