€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na budowie dla glazurnika Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 października 2020 02:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika. Zatrudnienie w Düsseldorf dla budowlańców bez znajomości języka przy wykończeniach hoteli.

Stanowisko: Pracownik budowlany – Glazurnik

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie budowlanej, która świadczy usługi wykończenia wnętrz hotelu lub obiektów użytkowych
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie a także zabezpieczenie powierzchni, a następnie układanie glazury

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia jako glazurnik, fliziarz czy kafelkarz
  • rzetelność, zaangażowanie
  • pracowitość
  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • pełny pakiet ubezpieczeń
  • bardzo dobre zarobki oraz atrakcyjne dodatki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na cały okres trwania umowy
  • darmowe posiłki – śniadania oraz obiady
  • pracodawca zapewnia codzienne wsparcie rezydenta z Polski
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

źródło: www.pracuj.pl/praca/glazurnik-d%C3%BCsseldorf-niemcy,oferta,7685987

ID ogłoszenia: 545f999ba8aa9d2