€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach Pöttmes

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pöttmes
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 03:11

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy montażu dociepleń. Zatrudnienie od zaraz w Pöttmes bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem. Zakwaterowanie na miejscu możliwe odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik przy dociepleniach

Lokalizacja: Niemcy, Pöttmes (miejscowość położona między Augsburgiem a Ingolstadt)

Pensja: atrakcyjna, do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie powierzchni, zabezpieczenie okien, drzwi, rynien itp. przed zniszczeniem
  • obowiązkiem będzie montaż/klejenie styropianu, wełny, profili i listew
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się zatapianiem siatki, gruntowaniem, kładzeniem struktury,
  • wykonywaniem prac malarskich czy montażem parapetów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy w grupie
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • przeszkolenie na miejscu pracy z zakresu dociepleń fasad budynków
  • możliwość podjęcia stabilnej pracy na dłużej
  • legalne warunki zatrudnienia
  • płaca za pracę nie w systemie godzinowym
  • terminowe wypłacanie pensji – dwa razy na miesiąc
  • płatny urlop
  • opcja pracy w soboty
  • po wcześniejszych ustaleniach regularne zjazdy do Polski
  • dla chętnych płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą, elektronarzędzia, narzędzia i auto służbowe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • tel. +49 176 43250448

źródło: https://gratka.pl/praca/wdvs-dociepleniowiec/ob/19585727

ID ogłoszenia: 5345fdf323655545