€ 2000/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie z napojami Essen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:37

Od zaraz oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni z napojami przy zbieraniu zamówień. Niemcy praca aktualna w Essen bez znajomości języka dla komisjonerów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Stawka godzinowa: 2000 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • odpowiedzialna praca na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu
  • obowiązkiem pracownika będzie take dbanie o porządek na regałach, przeprowadzanie inwentaryzacji, wysyłka towarów, aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • praca wykonywana będzie z użyciem wózka paletowego, skanera ręcznego oraz komputera

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, odpowiedzialność, solidność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość pozostawania na nadgodziny
  • zdolność o pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę przed wyjazdem i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zakwaterowanie zorganizowane w kwaterach robotniczych
  • możliwość korzystania z tanich obiadów w stołówce zakładowej
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/04/2019″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8155cb1037ad5ac5

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie z napojami Essen 2019”

  1. Joanna musial89 na 23 kwietnia 2019 @ 15:55

    Zainteresowana proszę o kontakt 015145656197

  2. Roksana3009 na 24 kwietnia 2019 @ 16:31

    Witam. Nazywam się Roksana. Jestem zainteresowana praca. Czy mogłabym prosić o jak najszybszą odpowiedź. Język Niemiecki u mnie jest na poziomie niskim. Rozumiem ( nie wszystko) ciężko mi odpowiedzieć. Pozdrawiam

  3. marta0909 na 4 maja 2019 @ 18:49

    Proszę o kontakt, +48665650695

  4. Jan Czapiewski na 10 maja 2019 @ 20:35

    Witam. Proszę o kontakt mailowy gdzie mógłbym CV wysłać, mój mail to: jasiuczapiewski99@gmail.com

  5. Adrianna_1 na 12 maja 2019 @ 18:47

    Witam, jestem zainteresowana wraz chłopakiem, możemy zacząć od zaraz. Wysyłam CV na maila. Pozdrawiam i proszę o kontakt na numer 695 119 615.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.