€ od 13/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie zabawek w Poczdamie 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Podczam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 04:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Poczdamie. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Pomocnika magazyniera

Miejscowość: Poczdam, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 5

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy kompletowanie zamówień, pakowanie oraz wysyłka
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za rozładunek dostaw, pilnowanie porządku, cykliczne przeliczenia i rozliczenia zatowarania

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • brak uzależnień
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacja
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • premie i bonusy
  • opiekę rezydenta Polaka
  • wdrożenie w obowiązki oraz pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 7595e1b6cdd89237

12 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie zabawek w Poczdamie 2020”

  1. Zainteresowna para proszę o kontakt 577 321 154

  2. Witam.
    Proszę o kontakt e.k-g@wp.pl
    Szukam pracy dla pary.
    Posiadamy uprawnienia na wózki widłowe.
    Pozdrawiam

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowana oferta pracy prosiła bym o kontakt telefoniczny : Grzegorz 516-521-037 lub Ewelina 503-964-620.Pozdrawiam

  4. Witam, razem dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt
    Dawid-665631367

  5. Chętnie ale nie od zaraz ponieważ pracuję w Niemczech i pozostaje kwestia wypowiedzenia umowy. Posiadam “czynne” uprawnienia na wózki widłowe. E-mail: m.p.l@interia.pl

  6. Witam

    Zainteresowany jestem powyższą ofertą pracy. Mogę podjąć pracę od zaraz.
    Nr tel.697737828, e-mail: michalbielawny80@wp.pl

    Pozdrawiam
    Michał Bielawny

  7. Witam razem z partnerką jesteśmy zainteresowani współpracą. Proszę o kontakt 663568225

  8. Blazej2020 na 21 stycznia 2020 @ 12:44

    Zainteresowany proszę o kontakt
    czester7890@wp.pl

  9. Witam, 4 osoby mobilne zainteresowane
    pracą od zaraz.
    Kontakt, tel. +48 726446675 lub
    mail: antap@onet.eu

  10. kingadlugosz123 na 4 lutego 2020 @ 18:41

    Witam, prosze o kontakt 508 293 493, 2 osoby mobline zinteresowane.

  11. geno11113 na 16 lutego 2020 @ 15:51

    Witam , zainteresowany +48 663 799 676

  12. Witam, wraz z kolezanką jesteśmy zainteresowane pracą od zaraz. Tel 507- 719 -693 lub email: ewaproc1@gmail.com