€ 10,71 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji części samochodowych Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 maja 2017 00:16

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji części samochodowych. Oferta z Hannoveru dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Dostępne miasta: Hannover, Lipsk, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Monachium, Dortmund, Berlin
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 10,71 euro brutto na godzinę co daje miesięcznie 1200-1500 euro netto po opłaceniu zamieszkania

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony przy produkcji części z tworzywa sztucznego na potrzeby branży motoryzacyjnej
  • obowiązkiem będzie obróbka oraz kontrola jakości części
  • inne zadania, głównie prace monotonne i powtarzalne

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będą aplikacje od grup mogących przyjechać swoim samochodem do Niemiec

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora
  • szkolenie przeprowadzone w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w wymiarze przynajmniej 40 godzin tygodniowo
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie płatne, w przypadku prywatnego zamieszkania zapewnionego sobie na własną rękę pracownik otrzyma wynagrodzenie w wysokości około 1500-1800 euro miesięcznie
  • dodatek w wysokości 25% za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce
  • nowoczesny zakład pracy

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 246591353599ec83

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji części samochodowych Hannover”

  1. MarnotrawnY na 14 maja 2017 @ 20:06

    Jestem zainteresowany powyzszym ogloszeniem,posiadam 10miesieczne doswiadczenie z poprzedniej pracy w firmie Brose Limited gdzie pracowalem jako operator maszyn na lini produkcyjnej a takze posiadam polroczne doswiadczenie jako inspektor jakosci z firmy Liberty Pressing zajmujacej sie produkcja czesci samochodowych,moj numer tel. 00447597424261,moge podjac prace od zaraz,pelna dyspozycyjnosc,bardzo prosze o kontakt