€ od 9,49-11,30/h

Od zaraz praca w Niemczech 2019 bez języka na produkcji foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 06:19

Fabryka z Ingolstadt produkująca fotele samochodowe posiada wakat i zatrudni osoby bez znajomości języka. Niemcy praca 2019 od zaraz w branży motoryzacyjnej przy montażu i pakowaniu gotowych elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Wynagrodzenie: na początek stawka 9,49 euro brutto na godzinę, od 1 marca stawka 9,79 euro brutto na godzinę aż do 11,30 euro brutto na godzinę po 9 miesiącach

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca głównie manualna przy ręcznym montażu foteli samochodowych
  • zadania wykonywane są zgodnie z instrukcją
  • dbanie o poprawność przebiegu procesu produkcji i jego ciągłość
  • pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • zdolności techniczne
  • zaangażowanie, staranność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • wysokie zarobki
  • przez pierwsze 3 miesiące dieta w wysokości 5 euro netto za dzień roboczy
  • płatne zakwaterowanie
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt.

produkcja@gpjc.eu lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi : 42 207 09 70

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-bez-znajomosci-j-niemieckiego/ingolstadt-niemcy/14452746

ID ogłoszenia: 9245c6dd436e0781