€ 1600-2000 € brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji przy sortowaniu odzieży 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: okres próbny 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:55
  • Wygasa: 14 dni, 5 godzin

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji od zaraz przy sortowaniu i składaniu tekstyliów w procesie pralniczym. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Dla naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie wschodnich i zachodnich Niemiec zatrudnimy pracowników produkcji. Oferta skierowana jest do osób sumiennych, pracowitych . Mile widziane małżeństwa, rodziny i pary. W naszym zespole pracują zarówno młode jak i starsze osoby.

Wymagania
-uczciwość, pracowitość i sumienność
-umiejętność pracy w grupie

Obowiązki
-sprawne wykonywanie obowiązków polegających między innymi na sortowaniu, składaniu tekstyliów przed i po procesie pralniczym

Oferujemy
-bardzo dobre warunki zatrudnienia na podstawie mowy o pracę

-wynagrodzenie w zalezności od ilości przepracowanycch godzin 1650- 2000 Euro brutto miesięcznie, punktualnie wypłacane na konto
-bardzo dobre warunki zakwaterowania

-opiekę naszego polskiego , zgranego zespołu na miejscu wykonywania kontraktu

Kontakt pod numerem telefonu 717947606
lub mailowo justyna.morozowska@aicrecruitment.pl

ID ogłoszenia: 3885b3b7599957f5

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AIC Service
  • Zarejestrowany od: 30 maja 2018

Inne przedmioty dodane przez AIC Service

Ostatnie przedmioty dodane przez AIC Service »