€ 1886/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 05:56

Możliwość podjęcia od zaraz aktualnej pracy w Niemczech na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie z fabryki w Düsseldorf bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 1886 miesięcznie euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za składanie zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie produktów gotowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zmotywowanie
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • zdolności manualne
  • ostrożność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • solidne warunki zatrudnienia
  • możliwość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • na miejscu zapewnione w cenie 300 euro miesięcznie zakwaterowanie – pracownik opłaca jednak jedynie 150 euro miesięcznie bo resztę pokrywa pracodawca

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-zabawek/06/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 165b18110c008f0

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Düsseldorf”

  1. Bartlmiej.Szymanski na 7 czerwca 2018 @ 18:12

    Proszę o odpowiedz na wiadomość email.

  2. Adam12345678 na 14 czerwca 2018 @ 14:29

    Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt mieszkam w Dusseldorfie 015129873275.Z góry dziękuję.

  3. Witam. Jestem zainteresowany ofertą związaną z powyższym ogłoszeniem. Proszę o kontakt telefoniczny +48 511 127 930

  4. Natalia lewandowska na 20 czerwca 2018 @ 01:04

    Dzień dobry!
    Mam 26 lat. Szukam pracy na dłuszy okres czasu w października jest wyjazd ! jestem osoba glucha! Proszę kontakt tel.‭794 926 894‬ lub e-mail (natalusia471@wp.pl) ..

  5. Prosze o kontakt, 515098576

  6. AnnaTeodorczyk71 na 2 lipca 2018 @ 11:59

    Witam jestem zainteresowana Pańska ofertą prosze o kontakt pod numerem 793708420

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.