€ 9,40 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu przekąsek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 października 2015 04:28

Aktualnie poszukujemy Polaków do pracy w fabryce ze Stuttgartu przy pakowaniu paluszków, czipsów i orzeszków. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • kontrola jakości produktów
  • pakowanie
  • obsługa maszyn produkcyjnych do ważenia i pakowania
  • utrzymywanie porządku na stanowisku

Oczekiwania:

  • dużą zaleta będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność, dobre zorganizowanie
  • szybkie tempo pracy
  • możliwość pilnego zatrudnienia w Niemczech
  • posiadanie książeczki z sanepidu do pracy z żywnością
  • dokładność

Zapewniamy:

  • pracodawca organizuje zakwaterowanie, koszty będą odciągane z comiesięcznej pensji
  • wsparcie z dopełnieniem formalności na miejscu
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące
  • zapewnione szkolenia stanowiskowe
  • wsparcie w kwestiach formalnych

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „odzaraz/10/15″ należy pilnie przesłać z załączeniem CV na poniższy adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-zakasek-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 1285613cfef95cd2

8 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu przekąsek Stuttgart”

  1. Dzień dobry
    Jestem zainteresowany ofertą pracy,potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie. Moje wykształcenie kierunkowe to cukiernik-piekarz na pewno będzie pomocne.Jestem uczciwy i sumienny, bez nałogów. Mój tel. +48 735 369 676, +48 729 217 272. e-mail tomasz1401@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany co prawda mam jeszcze kilka pytań dotyczących jej. Chłopka 19 lat Posiadam książeczkę . Szybko się uczę proszę o kontakt 785482163

  3. Jestem zainteresowany panstwa oferta,spełniam wszystkie wymagania ,posiadam ważną ksiązeczkę do pracy w przemyśle spożywczym,jestem gotowy do pracy.

    tel.602362552
    e-mail :tomasz.kozicki@vp.pl

  4. Witam jestem zainteresowany tą pracą mam 35 lat jestem pracowity sumienny ,prace mogę podjąć od zaraz ,muj kon tel 790515398 lub e-mail martazure@gmail.com

  5. Witam wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowni praca. Prosimy o kontakt pod numerem tel. 690 309 674

  6. DAREK AGNIESZKA na 9 października 2015 @ 20:34

    witam ! Jestesmy zainteresowani ta pracą . Proszę o kontakt . Agnieszka 793394756 Darek 534465943 pozdrawiamy ; )

  7. Dzień dobry,
    jesteśmy zainteresowane ofertą pracy posiadamy doświadczenie na produkcji.
    Zależy nam na pracy od zaraz do końca roku. Prosimy o kontakt 668 915 377. Pozdrawiamy,
    Anna i Justyna

  8. Witam jestem wraz z kolegą zainteresowany pracą jesteśmy pracowici , sumienni prace możemy podjąć od zaraz , tel:502960081 lub e-mail : mlody_19960@wp.pl