€ od 12,85/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka dla par na produkcji batonów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2021 03:20

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Augsburga na produkcji batonów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Zarobki: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik zostanie wdrożony w obowiązki i przejdzie szkolenie pracownicze z zakresu BHP oraz stanowiskowe
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, dostarczanie surowców, pakowanie, dbanie o ciągłość

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć podnoszenia umiejętności i rozpoczęcia nauki języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • prawo do płatnego urlopu
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • opieka koordynatora Polaka

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-batonow-2021-augsburg/

ID ogłoszenia: 25060510af390c8f