€ 12,85/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka dla par produkcja batonów fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:29

Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz na produkcji batonów. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w fabryce z Augsburga. Niewymagane doświadczenie zawodowe na produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5 – 2 pary i jeden singiel

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce, która słynie z produkcji batonów czekoladowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie mas smakowych – do jej zadań należeć będzie np. obsługa maszyn produkcyjnych, pilnowanie ciągłości, dbanie o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • szybkość, energiczność
  • pełna samodzielność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w komfortowych mieszkaniach za 300 euro miesięcznie + media za pokój dla par
  • uniform służbowy
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo. Wiadomość zatytułowaną: “produkcja batonów Augsburg” należy przesłać na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-batonow-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 1575eea3f35b5740