€ 1650 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Hanower na produkcji kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2016 01:13

Producent kosmetyków oferuje zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Hannoveru przy obsłudze maszyn produkcyjnych. Niemcy praca dla Polaków od zaraz na podstawie niemieckiej umowy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Hannover, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: miesięcznie 1650 euro brutto

Obowiązki:

  • obsługa maszyn do napełniania pojemniczków kremami/żelami
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • efektywność i pracowitość
  • możliwość zatrudnienia na stałe w Niemczech
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do szybkiego zaaklimatyzowania się
  • otwartość na zmiany

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie od 200 do 300 euro, cena waha się w zależności od standardu
  • szkolenie pracownicze
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na czas próbny
  • dodatki za efektywność i wydajność

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „Niemcy praca na produkcji kosmetyków” należy przesłać mailowo na adres poniższy:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 34957861e1dae6b8

9 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Hanower na produkcji kosmetyków”

  1. jusstynaa85 na 18 lipca 2016 @ 22:48

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.przesłałam na adres mailowy CV. Pozdrawiam

  2. mondi125 na 19 lipca 2016 @ 09:10

    witam jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt nr tel 605 525 545 przesyłam moje cv

  3. Martyna95 na 19 lipca 2016 @ 14:53

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą .Kontakt telefoniczny 533600840 .Przesyłam moje CV

  4. damianwojtkowiak na 19 lipca 2016 @ 16:23

    Tez jesten zainteresowany moj tel to 510 559 754

  5. wiolkapomykala na 19 lipca 2016 @ 17:21

    witam jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt .wiolkapomykala@wp.pl

  6. aloiram1960 na 19 lipca 2016 @ 22:20

    jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt tel.606473891

  7. Witam ,jestem zainteresowana oferta ,wraz z chłopakiem ,posiadamy doswiadczenie . Cv przesłałam na maila , bardzo prosze o kontakt pod numerem tel 517140421

  8. Wraz z przyjacielem jesteśmy zainteresowani. Aplikacje zostały przesłane.

  9. Witam
    Jestem również zainteresowany państwa ofertą.Aplikacje zostały wysłane.Mój nr.tel 604634209