€ od 13,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 02:52

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pomocnika. Zatrudnienie na magazynie hurtowni AGD w Berlinie dla komisjonerów bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu – pomocnik

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w nowoczesnej hurtowni ze sprzętem AGD na stanowisku pomocnika magazyniera
  • do zadań należeć będzie zbieranie zamówień na palety, współpraca z innymi działami oraz firmami transportowymi, aktualizowanie danych w systemie komputerowym, przyjmowanie dostaw, kontrolowanie towarów oraz rozładunek
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • efektywność, zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za pełną frekwencję
  • system poleceń pracowniczych
  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w pełni wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:

Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem zgody na przetwarzanie danych na adres:

  • arbeitbeiuns2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ma/b/01/22

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-2022-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 44261e6bae3ba1a0