€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:28

Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze pomocniczym na magazynie ze sprzętem AGD
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie towarów na paletach oraz ich pełne przygotowanie do wysyłki
  • do zadań należeć będzie rozładunek dostaw, obsługa urządzeń – skanera, wózka, komputera,
  • obowiązkiem będzie współpracowanie z innymi działami, pilnowanie porządku – zarówno na magazynie jak i w pomieszczeniach socjalnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, solidność, sumienność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zakwaterowanie
  • niemiecką umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy i przesłanie CV, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w tytule: referencyjnym ma/b/06/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 3785eea4e2434159