€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie k. Magdeburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haldensleben (okolice Magdeburga)
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: nieokreślono
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 stycznia 2018 04:04

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie odzieżowym z okolic Magdeburga przy komisjonowaniu towarów.

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (M/F)

Miejsce pracy: Haldensleben (okolice Magdeburga)
Numer referencyjny: KOM-11123-2017 – PL
Data rozpoczęcia: 16.01.2018 r.

Opis stanowiska:
• komisjonowanie artykułów odzieżowych
• odbiór, pakowanie i wysyłka towarów
• ogólne prace magazynowe

Wymagamy:
• motywacji do podjęcia pracy na terenie Niemiec
• zaangażowania
• mile widziane własne auto

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie (niemiecka umowa o pracę)
• opiekę koordynatora
• szkolenia wewnętrzne
• zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten.”

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

ID ogłoszenia: 9305a46565f2aa80

8 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie k. Magdeburga”

  1. Jestem zainteresowana państwa ofertą tel. 509 641 900. Posiadam samochód.

  2. sandra.majewska-1995 na 2 stycznia 2018 @ 12:35

    Witam serdecznie. Wraz ze kolezanka jestesmy zainteresowane praca przy komisjonowaniu odziezy w Magdeburgu. Posiadamy doswiadczenie przy kontroli nabyte w Radialu w miejscowosci Halle. Posiadam prawo jazdy i samochod. Prosze o kontakt meilowy na ktory mozna Panstwu przeslac CV.

  3. Piotr11011967 na 2 stycznia 2018 @ 18:43

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą tel. 502 129 430

  4. Grzegorz oko na 3 stycznia 2018 @ 18:27

    Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam własny samochód 783803363

  5. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą tel. 662 131 769. Posiadam samochód.

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą 501401626

  7. Jestem zainteresowana oferta. Chce wyjechac razem z chlopakiem. Prosze o kontakt mailowy doris8903@interia.pl

  8. Witam jestem zainteresowana praca od zaraz wraz partnerem