€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 02:03

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z Magdeburga przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie skierowane jest do Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Magdeburg, Hannover, Hamburg, Erfurt

Nr ref. MAG/N

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • praca na magazynie przy procesie realizacji zamówień – zbieranie zgodnie z listą, pakowanie
  • sortowanie oraz skanowanie produktów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do kierowania wózków jezdniowych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie długoterminowej umowy o pracę za pośrednictwem agencji pracy
  • wysokie stawki godzinowe
  • przejrzysty system zatrudnienia z uwzględnieniem druku A1 i karty EKUZ
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • obowiązują dodatki za pracę w nadgodzinach oraz w nocy +25% do stawki podstawowej
  • dla chętnych możliwość pracy w weekendy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 38056649e8ca5c85