€ 1650-1850 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie RTV Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 maja 2017 00:52

Hurtownia sprzętu RTV z Dortmundu zatrudni od zaraz osoby do zbierania zamówień, pakowania. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1650-1850 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni zajmującej się dystrybucją sprzętu RTV – głośników, telewizorów LCD, zestawów audio itp.
  • obowiązkiem będzie kompletowanie oraz pakowanie zamówień a następnie wysyłka do klientów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • obsługa skanera ręcznego
  • aktywna współpraca z kurierami oraz innymi działami w firmie

Wymagania:

  • umiejętność bardzo dobrego zarządzania czasem pracy
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo przelewem na konto pracownika
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opiekę pracownika polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazynRTV/05/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 273590f39952b8fd