€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie zoologicznym Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2020 03:55

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni zoologicznej z Lipska. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni z asortymentem dla zwierząt – klatkami, karmą, smaczkami, chemią do mycia, miskami, zabawkami, suplementami diety itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za komisjonowanie, kompletowanie i pakowanie towarów

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • pełna samodzielność
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • niemiecką umowę próbną na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 250 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zoologicznym-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 7905fec554a022f0