€ 2450/mc +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kanapek fabryka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 maja 2022 01:16

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy produkcji kanapek i wrapów. Od zaraz zatrudnienie 2022 w fabryce spożywczej z Bremen dla kandydatów bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu w komfortowych mieszkaniach.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 2450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • praca na produkcji przy składaniu kanapek i wrapów
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, porcjowanie składników oraz wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do zadań
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP
  • sumienność, punktualność
  • przyjazne nastawienie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • komplet odzieży służbowej
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • szybką rekrutację – przeprowadzaną online