€ 11,24/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie ciastek Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2018 04:07

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek świątecznych – pierników. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek świątecznych

Stawka godzinowa: 11,24 euro brutto

Miejscowość: Drezno, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Umowa: do 14 grudnia włącznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w okresie przedświątecznym przy pakowaniu ciastek świątecznych – pierników
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa prostych maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości, i nadzór nad foliowaniem i etykietowaniem
  • zdejmowanie gotowych opakowań z taśmy

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa i możliwość pracy po godzinach
  • zaangażowanie, sumienność, zdyscyplinowanie
  • punktualność, odpowiedzialność
  • szybkość, energiczność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia bezpłatny transport z Wrocławia
  • zatrudnienie tymczasowe do 14 grudnia włącznie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym o całkiem niezłym standardzie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie pierników świątecznych, Drezno 10/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3485bc3845f6e919

7 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie ciastek Drezno”

  1. Piotrek123456789 na 15 października 2018 @ 10:47

    Jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 792894088

  2. ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani, prosimy o kontakt 609664639

  3. Jesteśmy zainteresowani, prosimy o więcej informacji na e-mail: olexy555@wp.pl lub numer telefonu 724398506

  4. Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane. Prosimy o kontakt na nr.537856563

  5. Witam, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o kontakt 608 130 688
    Pozdrawiam Adam.

  6. Para prosi o kontakt +48784957922 lub
    artursztrajbel@interia.eu

  7. Ania kozlowska na 27 stycznia 2020 @ 17:28

    Prosze o kontakt jestem zainteresowana