€ 12,49/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 04:12

Szukamy osób również bez znajomości języka do pakowania kosmetyków samochodowych w fabryce z Ulm. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Wakaty: 6

Miasto: Ulm, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,49 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • łatwa praca przy pakowaniu kosmetyków samochodowych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawdzanie jakości produktów oraz pakowanie zgodnie z wytycznymi

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • brak nałogów
  • prawo jazdy kat.B
  • sumienność
  • zręczność

Zapewniamy:

  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • atrakcyjne zarobki
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-ulm/

ID ogłoszenia: 4505e31e29281be4

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm”

  1. Autodestrucktione na 1 lutego 2020 @ 19:24

    Jestem zainteresowany podjęciem zatrudnienia, pracowalem w Ulm Husqwarna Gardena email: gb65801@gmail.com. tel. +48793728042. Grzegorz Brzeziński

  2. Lukasz-m123 na 2 lutego 2020 @ 21:38

    Prosze o kontakt 724527074 pakowanie kosmetykow

  3. milano62 na 3 lutego 2020 @ 10:08

    Proszę o kontakt jestem zainteresowany 0048 664191256 milano62@wppl

  4. Dzień dobry.
    Para chętna do podjęcia pracy. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
    Prosimy o kontakt.
    Nr tel: +48 608 366 029
    e-mail: bartekwalkowicz1@wp.pl

  5. Dzień dobry.
    Para chętna do podjęcia pracy.
    Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
    Proszę o kontakt