€ 1300-1600 netto +mieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Wismar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wismar
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2019 03:17

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza kosmetyków oraz produktów BIO. Bez znajomości języka zatrudnienie z Wismar. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Wismar, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 1300 – 1600 euro netto miesięcznie plus zakwaterowanie

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca polegająca na pakowaniu artykułów i kosmetyków BIO
  • zadania wykonywane są w sterylnych warunkach
  • pracownik będzie zajmował się ustawianiem urządzeń produkcyjnych, zdejmowaniem z linii produktów, przeprowadzaniem kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B oraz własnym autem – w przypadku par wystarczy jedno na parę
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie
  • system 2-3 zmianowy
  • pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat – około 40-45 godzin tygodniowo
  • dla najlepszych pracowników opcja podjęcia stałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dobre dodatki
  • nadgodziny oraz praca na zmianie nocnej jest płatna +25%, weekendy +50%, święta niemieckie +100%
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • dwa razy w roku premia – na wakacje i święta
  • zorganizowany na miejscu i opłacony za agencję kurs na obsługę wózka jezdniowego

Jak aplikować?
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższą stronę.

Krótki link: http://bit.do/kosmetyki-bio

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/268062/0

ID ogłoszenia: 5785d910b9e626bf

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Wismar”

  1. Witam jestesmy zainteresowani ta propozycja pracy beata00722@wp.pl tel 514478453

  2. Witam! Również jesteśmy zainteresowani ( 2 młode osoby) od zaraz ze swoim samochodem.
    Mail: daga3564@onet.pl

  3. Witam para szuka pracy od zaraz jesteśmy gotowi na wyjazd własnym autem proszę o kontakt pod nr 512201687

  4. Witam, jestem zainteresowana proszę o więcej informacji ulkap24@op.pl

  5. Witam.Jestemy zainteresowani .Pracowalam na linii produkcyjnej w fabryce kosmetykow. 19 lat.Mam wlasny samochod.Mail: jolkaogorzalek2vp.pl@amorki.pl

  6. Witam.Jestemy zainteresowani .Pracowalam na linii produkcyjnej w fabryce kosmetykow. 19 lat.Mam wlasny samochod.Mail: jolkaogorzalek2vp.pl@amorki.pl tel .48721265402