€ 9,88€ brutto /h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja materacy, Gotha 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2020 03:24

Dla Polaków także bez znajomości języka legalna praca w Niemczech przy produkcji materacy. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Gotha 2020 dla mężczyzn.

PRACA na produkcji materacy dla mężczyzn – OD ZARAZ (Okolice Gothy)
OPIS STANOWISKA PRACY
· Powlekanie materacy w pokrowce
· Obsługa maszyn
· Szereg zadań związanych z praca przy linii produkcyjnej
WYMAGANIA
· Własny samochód oraz prawo jazdy
· Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność i umiejętność pracy w zespole
· Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
· Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY
· Pracę w przyjemnej atmosferze
· Niemiecką umowę o pracę
· Wynagrodzenie 9,88€ brutto / godz.
· Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
· 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
· Pełen pakiet ubezpieczenia

Więcej informacji pod numerami telefonu:
0049 36 21 73 66 336

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres email:

k.paszko@lpi-workservice.de

WWW:

ID ogłoszenia: 3585eecb4f797f76