€ 9,49-9,69/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu dań gotowych Haren 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haren
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 05:57

Oferujemy zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu gotowych dań. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów mięsnych

Miejsce zatrudnienia: Haren, Wietze, Niemcy

Pensja: od 9,49/h euro brutto a po 9 miesiącach 9,69 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie pakowanie i przepakowywanie dań gotowych (z drobiu)
  • obsługa wagi
  • kompletowanie i układanie składników na tacki
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność
  • wytrzymałość
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • atrakcyjne zaliczki
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy
  • bardzo dobre zakwaterowanie
  • co 3 miesiące premia w wysokości 100 euro netto
  • dodatek na urlop i święta w wysokości 150 euro
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • odprowadzanie składek i podatków w Niemczech
  • ubezpieczenie zakładowe
  • pracodawca zwraca za dojazd busem do max 75 euro i za przyjazd własnym autem do 100 euro
  • jeżeli pracownik przepracuje minimum 3 miesiące, pracodawca pokryje koszt wyrobienia książeczki sanepidowskiej niemieckiej w wysokości 26 euro
  • możliwość korzystania z tanich obiadów w stołówce pracowniczej
  • po 18 miesiącach przejście na umowę przez zakład i wyższą stawkę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się telefoniczne pod numerami:

  • [ogłoszenie nieaktualne]

źródło: www.pracuj.pl

ID ogłoszenia: 7425c5b592361b9b