€ 2045/mc

Od zaraz praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 marca 2021 02:56

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w firmie z Hanoweru przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miasto: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: 2045 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to prosta, manualna praca przy pakowaniu i przepakowywaniu perfum
  • obowiązkiem będzie wykładanie towaru na linię produkcyjną, składanie opakowań, uzupełnianie, dbanie o wysoką jakość, pakowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie, niezawodność, odpowiedzialność, pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • płatny urlop
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 03/2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2021@fastmail.de

ID ogłoszenia: 2160576c4bc62da