€ ok. 1800 brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 01:00

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu pralinek. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Ulm dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Pensja: od 1800 euro brutto miesięcznie

Stanowisko: Pakowacz słodyczy i pralin czekoladowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji pralin, figurek czekoladowych oraz czekoladek
  • obowiązkiem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie produktów
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • miesięczne wynagrodzenie w wysokości ok. 1800 euro brutto
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na rok
  • atrakcyjny dodatek dla kierowcy
  • liczne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na terenie Niemiec
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • premia za frekwencję wynosi 120 euro netto na kwartał
  • inne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/ulm-pralinki

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Produkcja-i-pakowanie-pralinek/56498/widget-837

ID ogłoszenia: 42461ac99bb9d7d0

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek w Ulm”

  1. 692012473