€ od 15,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2022 01:18

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Ogłoszenie z Lipska dla chętnych pakowaczy również bez znajomości języka. Pracodawca oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Miasto: Lipsk, Niemcy

Obowiązki:

  • praca manualna przy pakowaniu zestawów promocyjnych ze słodyczami
  • pracownik zajmować się będzie kompletowaniem produktów, ważeniem, pakowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • energiczność
  • odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie w wynajmowanych mieszkaniach
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) z opcją podjęcia stałej współpracy
  • terminowe wypłaty pensji
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się oraz dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeitbeiuns2022@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/10/22

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 911634e5f634f293