€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy (wschodnie landy)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2020 03:34

Od zaraz szukamy kandydatów również bez znajomości języka i doświadczenia do pakowania słodyczy. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku pakowacza. Mile widziane pary oraz grupy znajomych osób.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy – pomocnik produkcji

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Wschodnie Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac produkcyjnych, głównie pakowanie i układanie słodyczy
  • do zadań należeć będzie również kontrola jakości
  • inne zadania pomocnicze zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • własny samochód do dojazdów
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par i grup – każda para/grupa mieszka oraz pracuje razem
  • zatrudnienie na 2-3 miesiące z możliwością współpracy przy innych, podobnych projektach
  • 24 dni urlopu rocznie
  • bardzo dobre zarobki plus premie i dodatki
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie z dostępem do internetu

Aplikacja:
Prosimy wysyłać zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/slodycze2020

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0

ID ogłoszenia: 7865e1240ad52267

6 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy (wschodnie landy)”

  1. swietlanarudnicka72@gmail.com na 12 stycznia 2020 @ 16:58

    Witam. Pana zainteresowana od zaraz 40-47lat. Krawcowa i piekarz. Już jesteśmy na terenie Niemiec. Proszę o kontakt +49 1523 6105711 Swietlana i Łukasz

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy,bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numer telefonu :Grzegorz 516-521-037 lub Ewelina 503964620. Pozdrawiam

  3. Witam.Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt telefoniczny na numer telefonu 691295771.

  4. Janusz1971 na 24 stycznia 2020 @ 12:39

    Witam
    wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą pracy jestem Niemcem i mieszkam w Polsce mówię biegle po niemiecku p możemy prace zająćosiadam auto i prawo jazdy kat.B bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517797111 lub email: kango19710@wp.pl oder janusz-kolodziej71@t-online.de
    możemy zacząć prace od zaraz

  5. Janusz1971 na 24 stycznia 2020 @ 12:41

    Witam
    możemy zacząć prace od zaraz…..

  6. Nikola 3283 na 1 lutego 2020 @ 00:22

    Witam jestem zainteresowana praca na magazynie ze słodyczami, mam grupę 3 osobową. Praca w jakim mieście ? +48665678129
    nika3283@o2.pl