€ 1000-1300 netto + mieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu paczek kurierskich Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2018 04:51

Sortownia kurierska z okolic Kassel zatrudni osobę bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sortowaniu przesyłek z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sortowni kurierskiej

Miasto: okolice Kassel, Niemcy

Wynagrodzenie: 1000 do 1300 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w sortowni kurierskiej
  • pracownik będzie ręcznie skanował przesyłki, zajmował się rozładunkiem i załadunkiem paczek
  • konieczna będzie dbałość o odpowiednie zabezpieczanie i magazynowanie przesyłek
  • osoba zatrudniona dba o czystość na magazynie oraz sumienne wypełnia polecenia kierownika

Oczekiwania:

  • duża ostrożność oraz dbanie o powierzone mienie
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zdolność do pracy w grupie
  • przykładanie się do obowiązków
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • energiczność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej z dokumentami takimi jak karta EKUZ oraz druk A1
  • dobre wynagrodzenie
  • darmowe zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie dodatkowe
  • opcję zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej

Aplikacja:

Zainteresowani, proszeni są o kontakt mailowy, pod adresem:

rekrutacja@hrnavigator.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-fizyczny-w-sortowni-kurierskiej-3949820.html

ID ogłoszenia: 5725a52995a9d4b9

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu paczek kurierskich Kassel”

  1. Zainteresowane dwie osoby. Byłem kurierem w tej firmie w polsce mam doświadczenie. Moj tel 573257252