€ 8.19

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sortowaniu warzyw Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3/4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2013 00:12

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez doświadczenia i znajomości języka. Poszukiwani od zaraz pracownicy linii produkcyjnej przy sortowaniu warzyw i owoców.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miasto: Essen

Płaca: 8,19 euro/h brutto

Poszukujemy dziesięciu osób

praca od zaraz do ok 20 grudnia 2013

Zadania:

  • Praca polega na staniu przy taśmie oraz sortowaniu warzyw i owoców. Do obowiązków zalicza się również pakowanie oraz praca z użyciem maszyn. Pracownicy będą odpowiedzialni za utrzymanie porządku w miejscu pracy, dbanie o maszyny oraz będą wykonywać inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • możliwość podjęci pracy od zaraz
  • własny samochód
  • pracowitość, uczciwość
  • wymagamy zaświadczenia o niekaralności
  • dodatkowymi atutami będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia- nie są to jednak warunki konieczne

Oferujemy:

  • umowę z niemieckim pracodawcą,
  • umowę na czas 3/4 miesięcy
  • zakwaterowanie na koszt pracownika- 250 euro
  • opiekę polskiego rezydenta
  • jesteśmy w stanie pomóc z formalnościami
  • zagwarantowane ubezpieczenie NW

Opłaty: ok 50 euro za koszt tłumaczenia dokumentów- jest to potrącane z pierwszej wypłaty. Nie pobieramy ŻADNYCH INNYCH OPŁAT!

Aplikacja:

poprzez formularz na stronie: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-wyrobow-gumowych-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 314522861138e9ca

3 Odpowiedzi na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sortowaniu warzyw Essen”

  1. Witam

    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą przy sortowaniu warzyw i owoców.
    Podejmiemy pracę od zaraz.
    Bardzo proszę o kontakt: tel.724533762

  2. Zwracam się z uprzejma prośbą o przyjęcie mnie do Państwa firmy
    na stanowisko operator wózka widłowego lub na produkcję.
    Posiadam chęć kształcenia się i zdobywania nowych doświadczeń.
    W zależności od potrzeb firmy, zmiana kwalifikacji nie jest dla mnie przeszkodą. Proszę o kontakt na nr tel. +48508986734.

    Pozostaję z wyrazami szacunku.

  3. Witam jestesmy zainteresowane praca w waszej firmie dwie kobiety. Możemy podjać prace w każdej chwili iż jej potrzebujemy prosze wiec o kontakt pod nr.790224163. Prosze o przyjecie nas.